Podmínky a ceny focení v roce 2019Ceník:

Fashion a rodinný portrét

5ks profesionálně upravených fotek - 1000kč
10ks profesionálně upravených fotek - 1500kč
15ks profesionálně upravených fotek - 2000kč

Lifestyle focení miminek u vás doma

Protože se mi tento styl focení hodně líbí a ráda bych se mu věnovala více, nastavila jsem cenu focení jako u klasického rodinného portrétu s cestovným k vám domů 200kč.
Více info o Lifestyle ZDE

Fantasy Photo (pohádkové focení)

Dle náročnosti, výběru kostýmů, místa focení, složitosti vizáže, výběru zvířat (koně, vlk, dravci) atd.
Na osobní domluvě cena od 1200kč - 4500kč 
Podrobnější popis focení a cenu najdete TADY

Proměna v Bohyni

10ks profesionálně upravených fotek, vizáž, vlasy, zapůjčení outfitů a doplňků, škola pozování - 2700kč

4 Generační focení v rámu

6 ks upravených fotek + koláž do rámu - 1300kč (je třeba si na focení pořídit rám obrazu na výšku (min. výška 50cm)

Portréty v květinové vaně

Ve vaně plné květů fotím buď klasické portréty žen a dívek (v krajkovém prádle, krajkových šatech apod.), nebo i těhulku, či maminku s miminkem.
6ks fotek + květiny - 1800kč  (pokud se neumíte sama krásně nalíčit, doporučuji využít služby vizážistky - 500kč)

Tématické focení na tabla, pro firmy, školy, školky atd.

Cena se může lišit dle náročnosti a počtu fotek - 500kč za focení a 50kč za každou fotku (nad 20ks fotek)

Svatby

Cena na osobní domluvě, podle délky, náročnosti focení a konečném počtu fotek (fotoknih atd) 3000kč - 15000kč

Podmínky:
* Focení trvá 1-3 hodiny podle vybraného stylu focení, domluveného počtu fotek a náročnosti.
* Všechny výsledné, upravené fotografie dodám nejpozději do 6ti týdnů (od zaslání vašeho výběru) podle naší domluvy na vaší flashku nebo elektronickou cestou.

* Neupravené fotky nepředávám! Je možné dostat malé náhledy a vybrat si fotky k úpravě sami, případně pak dokoupit další fotky.
* Zaslané náhledy fotografií není dovoleno jakkoliv upravovat a veřejně prezentovat a slouží pouze pro vaši osobní potřebu a k následnému výběru fotografií, které budete chtít upravit.
* Z náhledu si buď sami vyberete domluvený počet fotek, nebo jich můžete zvolit více a já z nich už vyberu ty nejlepší i po technické a kompoziční stránce (případně je možné nechat celkový výběr jen na mě).
* Vyhrazuji si právo zveřejnit libovolné fotografie za účelem reklamy na webu a Facebooku. Pokud si nepřejete zveřejnění vašich fotografií je třeba mi to sdělit.

* Platí se hned po ukončení focení! (po osobní domluvě se dá platit také na účet)
* V ceně nejsou vytištěné fotografie po zkušenosti, si je klienti chtějí sami vytisknou na sebou vybraný formát, kvalitu papíru, či plátno. Mohu však zprostředkovat i tisk fotografií na velikost a kvalitu dle vašeho výběru (za příplatek).
* Pokud nejste se zaslanými fotkami spokojeni, máte nárok na vrácení poloviny peněz. Toto reklamace je ale možná pouze po zaslání náhledu k výběru fotek. Po úpravě a zaslání konečných fotek již peníze vrátit nelze.

Od konce roku 2015 jsem přestěhovaná do nově vybudovaného ateliéru na ulici Sosnová 411 (v budově pošty, za prosklenými dveřmi, o víkendu zezadu budovy přes železnou bránu). Součástí jsou tři místnosti, plné kulis a rekvizit, je možné zde fotit jak s přirozeným světlem, tak i se zábleskovými světly. Mám zde klasická papírová plátna, imitace interiéru i malá fotopozadí na focení dětí. Před focením si zapište tel kontakt: 736520522. Focení je třeba si vždy potvrdit den předem (hlavně při focení venku, kvůli počasí atd).