Fantasy focení - ceník

Moc mě těší váš zájem, protože Fantasy pohádkové focení v kostýmech je mi velmi blízké a nesmírně mě baví. Toto focení je náročné na přípravu a než si určíme přesný termín, je třeba se domluvit na několika věcech.

Kolik se vás bude fotit (případně věk dětí) kolik výsledných fotek si přejete? Chcete k focení i zvířata, jaka? Chcete domluvit vizáž, pro kolik osob? Jaké kostýmy, kolik, na jaké téma? Máte představu v jaké lokaci chcete fotit a v kterém ročním období (např. v zimě je focení mnohem náročnější než v létě, ale má také své kouzlo)

Posílám přibližný ceník, na spoustě věcech se dá ještě domluvit. Je možné fotit i se svými zvířaty, ve vámi vyrobených, nebo půjčených kostýmech. Na zajímavých místech, s tématem, které vám bude sedět. Vizážistka vás může nalíčit klasicky, nebo ve fantasy divokém stylu s využitím našich krásných dlouhovlasých paruk. Toto focení by mělo být ušité tzv. na míru pro vás tak, aby vznikly kouzelné fotografie plné fantazie.

Ceník:

5 hotových Fantasy upravených fotografii  - 1200kč

10 hotových Fantasy upravených fotografii  - 1800kč

Zapůjčení 1 kostýmu i s doplňky, šperky a rekvizitami - 300kč

Zapůjčení 2 kostýmů během focení v rámci většího balíčku fotek – 500kč  (Fotky některých mých kostýmů najdete TADY )

Máte-li svůj kostým (půjčujete-li ho jinde), zapůjčení doplňů, šperků a rekvizit – 200kč

Vizáž s úpravou vlasů (nebo zapůjčení dlouhovlasé paruky) - 700kč (za 1 osobu)

Pronájem zvířete na focení (kůň, vlk, dravci) - 300kč (vlci a dravci nejsou vhodni pro děti do 10ti let)

Je možné si zapůjčit kvalitní kostým jidne než u mě. To platí hlavně pro pánské kostýmy, které já zatím nemám. Mám možnost domluvit zapůjčení v kostymérně Těšínského divadla, v polském těšíně (levné kostýmy), nebo od jedné šikové švadleny, která nám půjčuje a zasílá poštou své nádherné dobové kostýmy na focení (její kostýmy TADY )


Pokud jste z focení nervozní, nevíte jak se připravit a jak následně pózovat, pomůže vám TENTO článek.


Napište mi tedy vaší představu a následně domluvíme další postup a termín :-)